• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Melike (10)

 

Се наоѓа на 50 м од плажата  Ladies Beach , 2 km  од центарот на градот.

Хотелот расоплага со надворешен базен ,  бар , соба за забава која вклучува пикадо , пинг   понг . Хотелот има  72 соби, повекето се со поглед на море , опремени се со тв,   wi –fi , сопствена бања .


Пакет 10 HB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

286 €

11.07-21.07

358 €

20.08-30.08

358 €

06.06-16.06

286 €

16.07-26-07

358 €

25.08-04.09

325 €

11.06-21.06

299 €

21.07-31.07

358 €

30.08-09.09

309  €

16.06-26.06

299 €

26.07-05.08

358 €

04.09-14.09

299 €

21.06-01.07

309 €

31.07-10.08

358€

09.09-19.09

299 €

26.06-06.07

325 €

05.08-15.08

358 €

14.09-24.09

299 €

01.07-11.07

358 €

10.08-20.08

358 €

19.09-29.09

286 €

06.07-16.07

358 €

15.08-25.08

358 €

23.09-04.10

286 €

Во цената е вклучено 10  ноќевања со појадок и вечера  (HB) , клима и превоз. 
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст. 
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.