• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA EVGENIA 10 nokji (17)

Вилата „Evgenia“ се наоѓа на само 20 од плажата во централниот дел на Јерисос, на третиот крак Атос. Апартманите се наоѓаат на прв спрат од вилата, сите се комплетно нови, прва година се во употреба и имаат целосно нов мебел. Сите  имаат комплетно опремени кујни со електрични шпорети со рерни и фрижидери со одделни комори за замрзнување, телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената (петкреветните дуплекс апартмани имаат телевизори и клими во секоја спална соба). Сите сместувачки капацитети имаат по две тераси со поглед во дворот на вилата или со поглед на улица. Постелнината и крпите се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата. Во непосредна близина на вилата има простор за паркирање на возила. Во вилата е забрането внесување на домашни миленичиња.

 Напомена: Апартманите се комплетно нови и ќе бидат прва сезона во употреба.


Вила „Evgenia” - Јерисос 

Термин:

Ноќевања:

1/2+2 апартман

1/5 апартман дуплекс

26.05-05.06.2021

10 

250 (15.500 ден.)

X

05.06-15.06.2021

10

300 (18.600 ден.)

400 (24.800 ден.)

15.06-25.06.2021

10

400 (24.800 ден.)

500 (31.000 ден.)

25.06-05.07.2021

10

450 (27.900 ден.)

600 (37.200 ден.)

05.07-15.07.2021

10

500 (31.000 ден.)

650 (40.300 ден.)

15.07-25.07.2021

10

550 (34.100 ден.)

700 (43.400 ден.)

25.07-04.08.2021

10

550 (34.100 ден.)

700 (43.400 ден.)

04.08-14.08.2021

10

550 (34.100 ден.)

700 (43.400 ден.)

14.08-24.08.2021

10

550 (34.100 ден.)

X

*14.08-23.08.2021*

*9*

X

630 (39.060 ден.)

24.08-03.09.2021

10

500 (31.000 ден.)

X

03.09-13.09.2021

10

400 (24.800 ден.)

500 (31.000 ден.)

13.09-23.09.2021

10

300 (18.600 ден.)

400 (24.800 ден.)

-Цените  во табелата се однесуваат за наем на цело студио за 10 ноќевања без вклучен превоз

- Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети  

- Сместувањето е првиот ден после 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00 часот по локално време

            - Доплата за туристичка такса во Грција-0,50 евра по соба од ден (се плаќа во агенцијата)

- Плаќањето на аранжманите е исклучиво во денарска противвредност по курс  62 денари!