• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ХОТЕЛ ФИЛИП 3*

Локација

Долно Коњско, околу 5 km од Античкиот театар

Капацитет

40 соби

Услуги

Ресторан, Бар, Фитнес центар, Базен, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Превоз до аеродром

 

ТЕРМИНИ ОД 01.07.2020 – 31.08.2020

-Цените се изразени во евра по курс 62мкд 

-Туристичката такса и ДДВ се вклучени во цената

-Доплата за оброк – 490 Мкд по лице

-Деца до 3 години – бесплатно

-Деца од 3-8,99 години плаќаат 50% од цената на услугата за помошно легло во двокреветна соба