• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Magnolija 3* (61)

Регуларна понуда од Magnolija 3*

 

 

Hotel MAGNOLIJA 3*

Тип на Соба

01.06 - 30.06

01.07 - 31.08

01.09 - 29.09

Цена по соба на ден

Ноќевање со Појадок

Double Room

1 ADL

64

85

64

1 ADL + 1 CHD (2-11.99)

75

100

75

2 ADL

75

100

75

DBL EXTRA BED

1 ADL+2 CHD (2-11.99)

90

120

90

2 ADL +1 CHD (2-11.99)

101

135

101

3 ADL

112

150

112

Туристичка такса 0,50€ по лице на ден се наплаќа при резервација

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 61.80 МКД