• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ХОТЕЛ UNIQUE RESORT& SPA 5*

Хотелот Unique Resort & Spa е еден од најголемите и најлуксузните хотели на охридското крајбрежје. Располага со дво- тро и четирикреветни соби . Секоја соба е опремена со: клима уред, мини бар, безжичен интернет, дирекна телефонска линија, кабелска телевизија, купатило со туш кабина или када. Користењето на паркинг и надворешен базен е вклучено во цената.


Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд
 
Цени по ноќевање надвор од горенаведените пакети.
 
Еднокреветна соба за 1 лице – 3178 мкд
Двокреветна соба за 2 лица —  4120 МКД
Трокреветна соба за 3 лица – 5029 МКД
Четворокреветна соба за 4 лица – 6952 МКД
Фамили апартман за 4 лица – 10500 МКД
Мастер апартман за 4 лица – 11230 мкд
 
 
*Во цената е вклучена туристичка такса