Вила Гарден се наоѓа на помалку 100м од преубавата песочна плажа.

 

Опис на објектот

Вилата располага со бар, мини ресторан, кој нуди појадок на барање.

Сите соби се опремени со сопствено купатило, комплетно опремена кујна, балкон клима вклучена во цената, wi-fi.

 

Цените се дадени по лице со вклучен превоз

      Датум      

  Тип на соба

  Цени

08.08-15.08

1/2; 1/3

145€

15.08-22.08

1/2; 1/3

149€

22.08-29.08

1/2; 1/3

149€

29.08-05.09

1/2; 1/3

149€

05.09-12.09

1/2; 1/3

139€

12.09-19.09

1/2; 1/3

139€

 

Цените се дадени за наем на студио за 7ноќевања

         ДАТУМ        

   1/2   

  1/3   

   1/4   

08.08-15.08

240€

260€

280€

15.08-22.08

240€

260€

280€

22.08-29.08

240€

260€

280€

29.08-05.09

240€

260€

280€

 

• Патничко осигурување – може да се купи во агенцијата
• Можност за плаќање: уплата директно во агенцијата, во готовo, со кредитна картичка, трансакциска сметка.
• За сингл соба се доплаќа плус 70% од редовната цена поради вториот кревет.

• Тргнувањето со автобус е еден ден порано во однос на термините од табелата. 

• Се патува со лична карта преку граничниот премин Ќафасан, за влез во Албанија не е потребен PCR тест

• За уплатени 2 аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман;

• Во собите можат да престојуваат онолку лица колку што платиле за престојот во собата.

 

ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ:

  • Check in во собите е после 14h 
  • Check out е до 10h. Багажот се остава во рецепцијата, предвидена за куфери
  • За хигиената на собите се грижат гостите
ПЛАЌАЊЕ:

          • Плаќањето е во денари по курс 1 евро - 62мкд;
          • Уплата при резервација 30% од вкупната сума, доплатата минимум 10 дена пред поаѓање;