• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Albora 3* (10)

 

Хотел Albora *** се наоѓа на околу 1км. oдалеченост од најпознатата плажа Ladies Beach и на 1км. oд центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, базен, ресторан, лоби бар. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон (освен трокреветните), мини бар ( само во трокреветните), ТВ, Wi-fi. Во склоп на хотелот има Турска бања, сауна и масажа. 


http://hotelalbora.com/en/

 

Пакет 10 HB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

299 €

11.07-21.07

349 €

20.08-30.08

349 €

06.06-16.06

299 €

16.07-26-07

349 €

25.08-04.09

339 €

11.06-21.06

     319 €

21.07-31.07

349 €

30.08-09.09

399 €

16.06-26.06

319 €

26.07-05.08

349 €

04.09-14.09

319 €

21.06-01.07

329 €

31.07-10.08

349 €

09.09-19.09

319 €

26.06-06.07

339 €

05.08-15.08

349 €

14.09-24.09

299 €

01.07-11.07

349 €

10.08-20.08

349 €

19.09-29.09

299 €

06.07-16.07

349 €

15.08-25.08

349 €

23.09-04.10

299 €


Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст. 

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.